توری که با هدفی متفاوت برگزار می‌شود

بررسی آثار تمدن عیلام در خوزستان و لرستان در موزه ملی ایران با هدف کمک به سیل‌زدگان

بررسی آثار تمدن عیلام در خوزستان و لرستان در موزه ملی ایران با هدف کمک به سیل‌زدگان
گروه «مشق تاریخ» تور و نشست آب و تمدن؛ با نگاه به آثار تمدن عیلام در خوزستان و لرستان را با سخنرانی و راهنمایی کامیار عبدی (باستان‌شناس و عیلام پژوه) در راستای پویش فرهنگی کمک به سیل‌زدگان در موزه ملی ایران برگزار می‌کند.
دوشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۸
ساعت ۱۶:۲۹
کد مطلب: ۱۸۷۸۹
Share
اسکان نيوز: گروه «مشق تاریخ» در اقدامی خیرانه و در ابتکاری نو، نشست آب و تمدن؛ با نگاه به آثار تمدن عیلام در خوزستان و لرستان را با سخنرانی و راهنمایی کامیار عبدی (باستان‌شناس و عیلام پژوه) در موزه ملی ایران برگزار می‌شود.

ظرفیت این نشست و تور ۳۰ نفر است و از آنجایی که این برنامه در راستای پویش فرهنگی کمک به سیل‌زدگان برگزار می‌شود و تمام عواید آن برای کمک به سیل‌زدگان به حساب هلال احمر واریز خواهد شد، علاقمندان برای شرکت در این تور و نشست می‌توانند از حداقل ۴۰ هزار تومان تا حداکثر هر مبلغی که تمایل داشتند پرداخت کنند.

دکتر کامیار عبدی دانش آموخته باستان شناسی دانشگاه میشیگان است و در حوزه کرمانشاه، خوزستان، ایلام، فارس مطالعات و کاوش های باستان شناسی داشته است.

موزه ملی و گروه مشق تاریخ با همکاری این استاد دانشگاه قرار است تجربه متفاوتی از بازدید آثار تمدن عیلام در خوزستان و لرستان را برای علاقه مندان رقم بزند.
 

 
دکتر کامیار عبدی
 
علاقمندان به ثبت نام، ابتدا از وجود ظرفیت از طریق کانال تلگرام مشق تاریخ مطمئن شده و سپس نسبت به واریز وجه اقدام کنند.

نشست و تور آب و تمدن؛ با نگاه به آثار تمدن عیلام در خوزستان و لرستان روز پنجشنبه ۲۹ فروردین ماه، ساعت ۹ تا ۱۲ در موزه ملی ایران برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند پس از واریز وجه به کارت ۶۲۱۹۸۶۱۰۳۳۴۷۷۲۴۰ به نام فاطمه رجبعلی تهرانی از طریق تلگرام یا پیامک به شماره ۰۹۳۵۷۳۸۰۳۱۷ @mashghetarikhtour عنوان تور، نام و نام خانوادگی خود، تعداد همراهان و تصویر فیش واریزی خود را ارسال کنند.

 


 

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.