در هفتمین جلسه ستاد بازآفرینی محلات هدف استان ایلام بررسی شد:

بررسی راهکارهای جلوگیری از افزایش سکونتگاه‌های غیررسمی و توانمندسازی محلات هدف استان ایلام

يکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵
ساعت ۱۳:۵۴
کد مطلب: ۱۷۹۹
Share
  • هفتمین جلسه ستاد بازآفرینی محلات هدف و سکونتگاه‌های غیررسمی استان ایلام با هدف بررسی راهکارهای جلوگیری از افزایش سکونتگاه‌های غیررسمی و توانمندسازی محلات هدف جهت ارائه به دبیرخانه ستاد بازآفرینی کشور با ریاست استاندار ایلام و شرکت مدیران و مسئولان مربوطه با محوریت راه و شهرسازی استان تشکیل شد.

اسکان نيوز: سیدکمال الدین میرجعفریان، مدیرکل راه و شهرسازی استان در خصوص این جلسه گفت: ستاد بازآفرینی محلات و سکونتگاه‌های غیررسمی از سال گذشته خوشبختانه هم در سطح استان و هم شهرستان‌ها فعال بوده و کارگروه‌هایی که به صورت تخصصی آسیب‌ها و راهکارهایی که در این محلات وجود دارد را مورد بررسی قرار داده و راهکارهای لازم ارائه می‌نمایند.
 
میرجعفریان افزود: جلسه امروز مقدمه‌ای است برای ستاد ملی بازآفرینی محلات استان که در روزهای آینده در سطح وزارت راه و شهرسازی با حضور وزارتخانه‌های مرتبط با دبیری وزارت راه و شهرسازی که جانشین ستاد بازآفرینی ملی با ریاست محترم جمهوری برگزار می‌شود است که در این جلسه پروژه‌ها و کارهایی که بایستی در این محلات اجرایی شود تعریف گردیده و تلاش خواهد شد تا پروژه‌های مذکور مصوب گردد.
 
مدیرکل راه و شهرسازی استان ضمن تشریح ۱۱ محور در بحث توانمندسازی محلات هدف گفت: این ۱۱ محور شامل پروژه‌های فرهنگی، آموزشی، اجتماعی و خدمات زیربنایی و روبنایی است.
مرجع: اداره کل راه و شهرسازی استان ایلام

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.