اعتراض حق‌شناس به بودجه فرهنگی اجتماعی شهرداری در سال ۹۸

اعتراض حق‌شناس به بودجه فرهنگی اجتماعی شهرداری در سال ۹۸
رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر تهران گفت: شهرداری تهران در سال ۹۸ حق مطلب را در خصوص موضوعات فرهنگی اجتماعی ادا نکرده است.
يکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷
ساعت ۱۰:۳۱
کد مطلب: ۱۷۷۵۲
Share
به گزارش اسکان نيوز،محمدجواد حق‌شناس در نطق پیش از دستور خود در جلسه علنی روز یکشنبه شورای شهر تهران، با بیان اینکه بودجه سال ۹۸ متناسب با اهمیت این حوزه، جدی گرفته نشده است، اظهار داشت:  آنچه شورای پنجم و شوراهای گذشته را از هم متفاوت می‌کند، حوزه شهرسازی، حمل و نقل و عمران نیست بلکه حوزه فرهنگی و اجتماعی است.

در زیر مشروح نطق وی را می‌خوانیم:

«بسم الله الرحمن الرحیم

رب اشرح لی صدری و یسر لی امری و احلل عقده من لسانی یفقهوا قولی
زین همرهان سست عناصر دلم گرفت شیر خدا و رستم دستانم آرزوست

 سخن اول
همکاران گرامی!

١٨ ماه از آغاز به کار شورای پنجم می گذرد و ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم. نیک می دانم که همکارانم چگونه و با چه قیمت تلاش کرده اند تا در میان انبوه مشکلات و نابسامانی ها از منافع شهر و شهروندان دفاع کنند، اما دو گروه مانع از آنند که این شورا آرامش و تمرکز لازم برای مدیریت مشکلات و ناکارآمدی‌ها داشته باشد.

اول کسانی که به هرقیمت و برای منافع سیاسی و اقتصادی خود شورای پنجم را بی خاصیت جلوه می دهند و دوم دوستانی که آگاهانه و ناآگاهانه با کم لطفی و بدعهدی حاضرند شورای شهر و آرزوهای مردم را فدای برخی خودخواهی ومنافع زودگذر خود کنند.

گرچه امید چندانی به خردورزی و تغییر روش کسانی که با اصالت و حاکمیت رای مردم مخالفند، یا آن را بی‌خاصیت و در درجه دوم اهمیت می خوانند تا منافعشان تامین شود و هر روز و هر لحظه برای تخریب شورای اصلاح طلب تلاش می کنند، ندارم .

گروه دوم همراهان سست عنصری هستند که رای مردم و نمایندگان منتخب را در شورای شهر، چون پله و پلی برای رسیدن به عرصه قدرت می بینند».

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.