مدیرکل میراث فرهنگی اردبیل:

باید به این باور برسیم که از طریق گردشگری می‌توان اقتصاد استان را متحول کرد

باید به این باور برسیم که از طریق گردشگری می‌توان اقتصاد استان را متحول کرد
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: باید فعالان گردشگری استان به این باور برسند که از طریق توسعه گردشگری می‌توان اقتصاد استان را متحول کرد.
چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷
ساعت ۱۲:۰۸
کد مطلب: ۱۷۶۸۸
Share
اسکان نيوز: نادر فلاحی، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل ظهر امروز در جلسه بررسی عملکرد اداره کل در نمایشگاه بین‌المللی تهران که در سالن جلسات این اداره برگزار شد، اظهار کرد: باید فعالان گردشگری استان به این باور برسند که از طریق توسعه گردشگری می‌توان اقتصاد استان را متحول کرد.

وی با اشاره به حضور پررنگ غرفه ویژه استان اردبیل در نمایشگاه تهران، گفت: تاکید استاندار  بر حضور قدرتمند استان اردبیل در دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران بود که این امر محقق گردید.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل تصریح کرد: نمایشگاه بین‌المللی تهران بازتاب عملکرد یک ساله استان اردبیل در حوزه‌های مختلف بود و باید برنامه‌ریزی برای انسجام بیشتر در نمایشگاه‌های آتی داشته باشیم.

فلاحی ادامه داد: نمایشگاه بین‌المللی تهران استارت خوبی برای معرف استان اردبیل در سطح ملی و بین‌المللی بود که می‌تواند آغازی بر صعود به قله گردشگری کشور در باشد.

وی اضافه کرد: اصلی‌ترین سرمایه اداره کل میراث فرهنگی نیروی انسانی این مجموعه است که در نمایشگاه تهران توانست قابلیت‌های اداره کل را به خوبی به نمایش بگذارد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل تاکید کرد: به اذعان تمامی بازدیدکنندگان غرفه ویژه اردبیل، قابلیت‌های تاریخی و طبیعی استان اردبیل در سطح کشور و منطقه سرآمد است و لازم است جهت معرفی این قابلیت‌ها با برنامه‌ عمل کنیم.
 
مرجع: میراث فرهنگی اردبیل

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.