GET_BLOCK_SECTION_POPULAR_PHOTO}']['prms']['type'] = 5; ?>GET_BLOCK_SECTION_POPULAR_PHOTO}']['prms']['type'] = 5; ?> شهرداری عوارضی که از شهروندان به دلیل ورود به محدوده زوج و فرد گرفته بازگرداند - اسکان

شهرداری عوارضی که از شهروندان به دلیل ورود به محدوده زوج و فرد گرفته بازگرداند

شهرداری عوارضی که از شهروندان به دلیل ورود به محدوده زوج و فرد گرفته بازگرداند
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت : شهرداری تهران باید تمام هزینه هایی که تا امروز درخصوص عوارض ورود به محدوده طرح ترافیک دریافت کرده است بازگرداند .
سه شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۷
ساعت ۱۰:۴۵
کد مطلب: ۱۷۳۰۴
Share
به گزارش اسکان نيوز، محمد علیخانی رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران پیش از آغاز صد و بیستمین جلسه شورا با حضور در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره مصوبه شورای شهر پیرامون اخذ عوارض اظهار کرد: این عوارض از سوی شورای شهر برای محدوده طرح ترافیک در نظر گرفته شده بود، نه محدوده زوج و فرد . به همین دلیل دریافت هر گونه عوارض از این محدوده غیرقانونی است.

وی با بیان اینکه تعبیر شهرداری در این خصوص اشتباه بوده است، تصریح کرد: پلیس، فرمانداری و کمیسیون عمران و حمل و نقل شورا موضوع را قانونی نمی دانند و فرمانداری در هیئت تطبیق قبلاً این موضوع را رد کرده است.

علیخانی در پاسخ به این سوال که در تبصره یک اصلاحیه شورا، موضوع اخذ عوارض عنوان شده است، گفت: ما برای افرادی که مجوز طرح ترافیک داشته اند این اصلاحیه را ایجاد کردیم تا بتوانند از محدوده زوج و فرد هم عبور کنند.

وی در پایان عنوان کرد: تحت این شرایط، شهرداری باید تمام هزینه هایی را که تا به امروز در این خصوص دریافت کرده بازگرداند.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.