فرودگاه یکی از عوامل رشد گردشگری است/ پروازهای دائمی فرودگاه سمنان پیش از نوروز سال جدید دایر می‌شود

فرودگاه یکی از عوامل رشد گردشگری است/ پروازهای دائمی فرودگاه سمنان پیش از نوروز سال جدید دایر می‌شود
سرپرست اداره کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان سمنان گفت: یکی از مولفه‌های اصلی برای رشد و توسعه گردشگری، وجود فرودگاه است.
سه شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۷
ساعت ۱۵:۳۶
کد مطلب: ۱۷۰۳۴
Share
اسکان نيوز: مهدی جمال، سرپرست اداره کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان سمنان امروز و در دیدار وی و معاونان اداره کل میراث فرهنگی استان سمنان با فرماندار سمنان افزود: فعالیت دائمی فرودگاه سمنان می‌تواند نقش موثری در رشد گردشگری استان داشته باشد.

وی با اشاره به قابلیت‌های گردشگری شهرستان سمنان گفت: با آزادسازی کاروانسرا مرکزی سمنان و انتقال زندان سمنان از کاوانسرا، یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های گردشگری سمنان به روی علاقمندان گشوده می‌شود.

جمال، با اشاره به برگزاری نمایشگاه بزرگ گردشگری ایران در بهمن ماه امسال و در تهران نیز گفت: با حضور قدرتمند در این نمایشگاه می توان، قابلیت‌های استان را معرفی کرد.

فرماندار سمنان نیز با اشاره به اینکه حریم اطراف کاروانسرا در حال تخلیه است، گفت: زندان جدید سمنان تا اوایل سال آینده آماده بهره برداری است و کاروانسرای مرکزی شهر سمنان پس از چهل سال آزاد می‌شود.

سیدعباس دانایی با تاکید بر توجه ویژه به بخش گردشگری، افزود: گام‌های خوبی در حوزه گردشگری استان سمنان برداشته شده و این مسیر باید ادامه پیدا کند.

وی با قدردانی از رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان سمنان گفت: ایشان یکی از سه مدیر برتر و الگو در شهرستان سمنان هستند.

دانایی با تاکید بر لزوم توجه ویژه به بافت تاریخی سمنان، افزود: به موضوع پایگاه بافت تاریخی سمنان و راه‌اندازی بازارچه دایمی فروش صنایع دستی در سمنان باید توجه ویژه شود.

فرماندار سمنان در خصوص پروازهای فرودگاه سمنان نیز ابراز امیدواری کرد: پروازهای دائمی فرودگاه سمنان تا پیش از نوروز سال جدید دایر شود.
مرجع: میراث فرهنگی سمنان

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.