نایب رئیس شورای اسلامی شهر همدان تاکید کرد:

ایجاد زیرساخت مناسب در شهرداری همدان برای استارت‌آپ‌ها

ایجاد زیرساخت مناسب در شهرداری همدان برای استارت‌آپ‌ها
نائب رئیس شورای اسلامی شهر همدان با تاکید بر این‌که حمایت از استارت‌آپ‌ها در شهرداری کلید خواهد خورد، گفت: به دنبال ایجاد زیرساخت مناسب در شهرداری همدان هستیم تا استارت‌آپ‌ها (کسب‌وکار نوپا) در فضای مناسب شهری، ایده‌پردازی و محصول تولید کنند.
دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷
ساعت ۱۵:۵۰
کد مطلب: ۱۶۳۵۴
Share
اسکان نيوز: حمید بادامی‌نجات، نائب رئیس شورای اسلامی شهر همدان در نشست دهمین استارآپ (ایده فن) دانشکده شهید مفتح دانشگاه فنی‌وحرفه ای استان با تاکید بر این‌که توجه ویژه به شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ یکی از راهکارهای اساسی در راستا ترمیم حوزه اقتصاد است، بیان کرد: استارتاپ‌ها، افق جدید در خلق طرح و ایده‌های نوین در حوزه‌های مختلف به شمار می‌روند که فرصت مناسبی برای پیاده‌سازی اندیشه و افکار افراد متخصص، علاقه‌مند و دانشجویان را فراهم می‌کنند.
 
وی ادامه داد: توسعه شرکت‌های استارت آپ در رشد اشتغالزایی، تامین نیازهای بازار با اتکا به توانمندی‌های داخلی، افزایش خلاقیت و نوآوری و توسعه پایدار اقتصادی موثر خواهد بود.
 
به گفته بادامی‌نجات، مدیریت شهری همدان در راستا پیشبرد اهداف توسعه‌ای و بهبود بخشیدن به فضای کسب و کار و همچنین کمک به جوانان برای تحقق ایده‌های خود قصد دارد تا با حمایت از رویدادهای کارآفرینی در دانشگاه‌ها و سایر مراکز علمی و فرهنگی به پیشرفت و رشد ایده‌های خلاق برای ایجاد کسب‌وکارهای جدید به ویژه در حوزه مدیریت شهری کمک کند.

نایب رئیس شورای شهر همدان معتقد است: خروجی تمام پروژه‌های اجرایی باید به افزایش کیفیت مولفه‌های شهرنشینی و در نهایت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان ختم شود.

بادامی‌نجات، لازمه شهر هوشمند را فراهم ساختن زیرساخت‌های فناوری در شهر و شهرداری دانست و افزود: شرکت‌های استارآپ با دریافت داده‌های مناسب توسط مدیریت شهری میتوانند محصولات بهتری را تولید کنند.

وی با اشاره به پتانسیل بالا شهر همدان از نظر نیروی انسانی خلاق و کارآزموده، گفت: در صورت ساماندهی بهینه و به موقع از وضعیت موجود، می‌توان اکوسیستم کارآفرینی را به مرحله رشد و سودآوری در سطح ملی برسانیم و کشور به ویژه استان همدان را در این حوزه اقتصادی، مطرح کنیم.
 

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.