معاون عمرانی وزارت کشور:

شهرداری‌ها نقش مهمی در تامین امنیت ملی دارند

شهرداری‌ها نقش مهمی در تامین امنیت ملی دارند
معاون عمرانی و توسعه شهری وزارت کشور گفت: شهرداری‌ها نقش مهمی در تامین امنیت ملی دارند.
سه شنبه ۸ آبان ۱۳۹۷
ساعت ۱۳:۴۸
کد مطلب: ۱۵۲۰۸
Share
اسکان نيوز: مهدی جمالی‌نژاد، معاون عمرانی و توسعه شهری وزارت کشور ظهر دوشنبه در جلسه شورای اداری استان البرز با اشاره به این‌که حجم فعالیت ستاد مرکزی اربعین، اظهار کرد: در این روزها سعی کرده‌ایم بهترین خدمات در حوزه ناوگان حمل‌ونقل به زائران ارائه شود.

وی که برای ابلاغ حکم شهردار کرج در جلسه شورای اداری استان حاضرشده بود، با اشاره به اهمیت موضوع مدیریت درآمد و هزینه در شهرداری‌ها، گفت: البرز استانی مهاجرپذیر است به همین منظور در حوزه مدیریت درآمد و هزینه باید ویژه دیده شود.

معاون عمرانی و توسعه شهری وزارت کشور تاکید کرد: شهرداران برای مدیریت موفق باید با شورای شهر، دستگاه‌های اجرایی، مدیران داخلی و مردم تعامل خوب و سازنده‌ای برقرار کنند.

جمالی‌نژاد بابیان این‌که شهرداران برای مدیریت موفق باید به دنبال کسب اعتماد مردم باشند، گفت: در صورت تحقق این مهم شاهد حضور و مشارکت مردم در سرنوشت شهر خواهیم بود.

معاون عمرانی و توسعه شهری وزارت کشور با تاکید بر این‌که مدیریت شهری باید نگاهی نو به شهر کرج داشته باشد، خطاب به شهردار جدید گفت: سعی کنید فاصله میان مردم و شهرداری کرج کم و کمتر شود.

جمالی‌نژاد با اشاره به اهمیت ساده زیستی مسئولان، گفت: شهردار باید محله محوری را سرلوحه قرار دهد زیرا مردم سرمایه اجتماعی کشور هستند.

وی بابیان این‌که وجود صداقت، رفاقت، صمیمت و پاک دستی میان شهرداری با شورای شهر و مردم از اهمیت بالایی برخوردار است، افزود: شهردار نباید به دنبال اختلاف‌افکنی میان اعضای شورا باید بلکه باید همدلی را در دستور کار قرار دهد.

معاون عمران و توسعه شهری وزارت کشور برون‌سپاری فعالیت‌های غیرذاتی،  کاهش تخلفات، ارتقای سطح رفاهی کارکنان و تسهیل‌گیری در امور شهروندی را ازجمله امور مهمی دانست که باید موردتوجه شهردار باشد.

جمالی‌نژاد با تاکید بر این‌که باید ارتباط خوب و مؤثری میان شهرداری و دیگر نهادهای اجرایی ازجمله شوراها برقرار باشد، گفت: زیرا شهرداری خاک‌ریز اول پیگیری مطالبات مردمی است و نقش مهمی در تامین امنیت ملی دارد.
مرجع: مهر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.