در نامه افشانی به محسن هاشمی مطرح شد:

تا اعلام نتیجه به کار خود ادامه خواهم داد

تا اعلام نتیجه به کار خود ادامه خواهم داد
شهردار تهران با ارسال نامه‌ای به رئیس شورای اسلامی شهر تهران اعلام کرد به درخواست نمایندگان مردم و بر اساس مسئولیت اجتماعی تا اعلام نتیجه به کار خود ادامه می‌دهد.
دوشنبه ۷ آبان ۱۳۹۷
ساعت ۱۳:۵۰
کد مطلب: ۱۵۱۸۷
Share
اسکان نيوز: در متن نامه سید محمدعلی افشانی، شهردار تهران خطاب به رئیس شورای اسلامی‌شهر تهران پس از سلام و احترام آمده است:

همانگونه که مستحضرید در روزهای پایانی اردیبهشت ماه سال جاری با رای اعتماد شما نمایندگان مردم، مدیریت شهر تهران، پایتخت ایران به اینجانب واگذار گردید. به رغم دشواری‌های پیش رو، تلاش کردم با ارائه ی برنامه‌ای منسجم و عملیاتی با شعار «شهر زیست پذیر و شهروند مشارکت پذیر» و با تلاش مجدانه همکارانم، هم چنین حمایت بی دریغ شما و مردم، امید را در دل‌های شهروندان عزیز تهرانی زنده نگه دارم.

در این راستا تکمیل پروژه‌های نیمه تمام، بهبود وضعیت هوای شهر، توسعه ی حمل و نقل عمومی‌به ویژه ریلی، تصویب لایحه ی درآمدهای پایدار شهری در دولت، بازآفرینی بافت‌های ناکارآمد شهری، کاهش آسیب‌های اجتماعی، ایجاد کمربند سبز شمال تهران و بهبود وضعیت رفاهی کارکنان شهرداری در صدر اهداف سازمان شهرداری قرار گرفت. مهم تر از همه شفاف سازی فعالیت‌های شهرداری و مبارزه واقعی و عملی با فساد و رانت، به خصوص رانت مسئولیت پست‌های کلیدی شهرداری باعث نگرانی و هجمه بی امان اصحاب ثروت و قدرت شد و عده ای به صورت سازمان یافته با هدف چنگ انداختن بر اموال مردم و دستیابی به رانت مسئولیت، تلاش نمودند مانع این حرکت ماندگار شوند.

با عنایت به باور و تاکید شما نمایندگان مردم مبنی بر عدم شمولیت قانون منع به کارگیری بازنشستگان، مطابق ماده 80 قانون انتخاب شهرداران و آئین نامه اجرایی آن و سایر قوانین مرتبط که حقوقدانان برجسته و صاحب نام کشور نیز بر آن تاکید نمودند، از اینجانب خواستید مسئولیت مدیریت شهری را تا اعلام نتیجه استفساریه مجلس ادامه دهم.

اینجانب نیز صرفا بر اساس مسئولیت اجتماعی و سوگندی که یاد کرده ام، پذیرفتم. اکنون که استفساریه استثنا بودن شهردار تهران به عنوان شخص حقوقی و نه فرد حقیقی با قریب 140 امضاء تحویل هیئت رئیسه محترم مجلس شورای اسلامی‌شد و در دستور کار مجلس است، از شما اعضای محترم شورای شهر تقاضا دارم پیرو تفاهم جلسه هم اندیشی امروز در صورت صلاحدید با هماهنگی نمایندگان شریف امضاکننده استفساریه، نسبت به آینده مدیریت شهر تهران اتخاذ تصمیم نمائید.

اینجانب ضمن تشکر از حمایت‌های بی دریغ شما اعضای محترم شورای شهر تهران و نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی‌اعلام می‌کنم از هر تصمیمی‌که اتخاذ شود حمایت نموده و بدون هیچ چشم داشتی همواره برای حل مشکلات شهروندان فهیم تهرانی در کنار شما خواهم ماند.
 
 
مرجع: ایلنا

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کل نظرات : ۱
منتشر شده : ۰
در صف انتظار : ۱
غیر قابل انتشار : ۰