اجرا حکم کمیسیون ماده100 علت حمله ماموران شهرداری صالحیه به خانه یک شهروند

ماموران شهرداری صالحیه برای اجرا رای کمیسیون ماده 100 مبنی بر قلع و قمع، به یک مجتمع 26 واحدی حمله کردند.
چهارشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۷
ساعت ۱۳:۵۸
کد مطلب: ۱۲۶۴۱
Share
به گزارش اسکان نيوز، فیلمی در شبکه‌های مجازی منتشر شد که ماموران شهرداری صالحیه شهرستان بهارستان از توابع استان تهران به منازلی حمله کرده‌اند. در توضیح این فیلم نوشته شده ساکنان این مجتمع بابت عوارض به شهرداری بدهکار بوده‌اند.

موسی رضازاده، نماینده شورای شهرستان بهارستان در شورای استان تهران در گفت‌وگو با اسکان نيوز درباره این فیلم توضیح داده و تاکید کرد: روز گذشته با شهردار صالحیه صحبت کردم. به گفته شهردار صالحیه این فیلم مربوط به دو ماه پیش است.

وی با تاکید بر این‌که هنوز مستندات آن را ندیده‌ام و اظهارات شهردار صالحیه را نقل می‌کند، گفت: بنابه گزارش شهردار این ساختمان 26 واحدی تخلفات زیادی داشته و فاقد هرگونه پارکینگ است. علی الظاهر کمیسیون ماده100 به قلع و قمع ساختمان رای داده است. شهرداری دستور دادستان و شورای تامین شهرستان را برای اجرای رای اخذ کرده است. به دلیل آن که مجوز ورود به منزل را داشتند، نیروی انتظامی هم حضور داشته است.

ماموران شهرداری برای اجرا در حال ورود و خروج بودند، که یکی درب ساختمان را قفل می‌کند. در حقیقت حین اجرا حکم این اتفاق رخ می‌دهد. این‌طور نبوده که به محض رسیدن درب را بکوبند. شهردار به نیروهایش می‌گوید که درب را باز کنند، چرا که شهرداری دستور دادستانی را داشته است. این اقدامات برای تخلیه مجتمع بوده است.

وی در پاسخ به این سئوال که ساختمان ساکن دارد یا خیر؟ اظهار کرد: قطعا این 26واحد ساکن دارد. حتی از کارمندان شهرداری نیز در این ساختمان ساکن هستند. این حکم بیش از یک سال پیش صادر شده و ساکنان ساختمان از آن اطلاع داشته اند.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.