میرلوحی با اشاره به تکذیبه روابط عمومی بنیاد تعاون سپاه مبنی بر عدم بدهی به شهرداری تهران مطرح کرد:

امضای تکذیب کنندگان پای اسناد شهرداری موجود است

امضای تکذیب کنندگان پای اسناد شهرداری موجود است
معاون اجرایی شورای شهر تهران گفت: امضای همه حضرات در موضوع هلدینگ یاس وجود دارد. شهرداری رقم قابل توجهی طلب دارد. کف این طلب 4000میلیارد تومان بابت کارگزاری و هولوگرام است.
سه شنبه ۱۹ تير ۱۳۹۷
ساعت ۲۰:۱۰
کد مطلب: ۱۲۲۰۸
Share
به گزارش اسکان نيوز، موضوع فساد هلدینگ یاس، کارگزاری که وابسته به یکی از نهادها مطرح است که در یک قرارداد بین شهرداری و این شرکت ۱۰هزار میلیارد تومان تبادلات مالی وجود داشته است. حالا صحبت از بدهی چند هزار میلیاردی است.

از یک سو شهرداری از ۴۰۰۰ تا ۴۵۰۰میلیارد تومان هولوگرامی می‌گوید و از سوی دیگر روابط عمومی بنیاد تعاون سپاه در اطلاعیه‌ای هرگونه بدهی به شهرداری تهران را تکذیب کرد.

میرلوحی معاون اجرایی شورای شهر تهران نیز در این رابطه به خبرنگار اسکان نيوز گفت: امضای همه حضرات در موضوع هلدینگ یاس وجود دارد. شهرداری رقم قابل توجهی طلب دارد. کف این طلب 4000میلیارد تومان بابت کارگزاری و هولوگرام است.

در حالی این تکذیبیه منتشر شده که سازمان بازرسی کل کشور درباره این پرونده گزارشاتی داشته و بنا به دستور مقام معظم رهبری از سوی سرلشگر باقری رئیس ستاد کل در حال پیگیری این پرونده است.

محسن هاشمی، رئیس شورای شهر درباره تکذیبیه بنیاد تعاون سپاه گفت: لزومی برای صحبت در این خصوص نداریم. اعداد و ارقام بدهی مشخص است و شهرداری مدعی داشتن طلب از یکی از ارگان‌های وابسته به بنیاد تعاون سپاه است. گزارشی از سازمان بازرسی کل کشور دریافت کردیم که یکی از شرکت‌های وابسته به نام رسا تجارت به شهرداری بدهکاری دارد و معاونت مالی و اقتصادی شهردرای نیز گزارش را تایید کرده است.
 

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.