مدیرکل حفاظت محیط زیست:

حال طبیعت استان کهگیلویه و بویراحمد خوب نیست

حال طبیعت استان کهگیلویه و بویراحمد خوب نیست
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: این استان پایتخت طبیعت ایران است اما حال طبیعت استان خوب نیست و برنامه ریزی اصولی و کارشناسی شده برای ارتقای شاخص ها با تکیه بر ظرفیت‌های طبیعی در استان لازم است.
سه شنبه ۱۲ تير ۱۳۹۷
ساعت ۱۴:۲۷
کد مطلب: ۱۱۹۷۰
Share
اسکان نيوز: محسن جعفری‌نژادبسطامی، مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کهگیلویه و بویراحمد در نشست ستاد ساماندهی امور جوانان استان با بیان این‌که تنها از طبیعت استان بهره برداری شده است، افزود: معرفی، نگهداری و حفاظت از طبیعت استان از جمله مواردی است که باید در راستا توسعه صحیح و رشد همه جانبه مورد توجه قرار بگیرد.

وی اظهارکرد: استان ما پایتخت طبیعت است و به عنوان استانی وابسته به طبیعت باید از ظرفیت آن به شکل مطلوبی بهره برد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به بهره‌برداری غیراصولی از منابع طبیعی در استان، تصریح کرد: شناسایی و بکارگیری ظرفیت‌ها در حوزه‌هایی مانند بوم گردی می تواند خروجی اشتغالی مناسبی در حوزه جوانان رقم بزند.

جعفری‌نژادبسطامی با اشاره به اهمیت نیاز سنجی و اقدامات مناسب در حوزه جوانان، خاطرنشان کرد: انسجام در اقدامات به خروجی محوری برنامه‌های توسعه‌ای در بخش جوانان کمک می‌کند.

وی اضافه کرد: ‌باید ارزیابی مناسبی در این بخش انجام بگیرد و تحقق اصولی غنی‌سازی اوقات فراغت و توسعه اشتغال جوانان را رقم زد.
مرجع: ایسنا

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.