نماینده خمینی‌شهر: بکارت دختر افغان شاید با شیشه پپسی ازاله شده باشد

نماینده خمینی‌شهر: بکارت دختر افغان شاید با شیشه پپسی ازاله شده باشد
در شرایطی که سازمان پزشکی قانونی کشور «تجاوز» به دختربچه افغان در «خمینی‌شهر» را تائید کرده٬ نماینده این شهر می‌گوید ممکن است بکارت این دختر با «شیشه پپسی» ازاله شده باشد.
چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷
ساعت ۱۶:۳۹
کد مطلب: ۱۱۳۶۹
Share
اسکان نيوز: محمد جواد ابطحی، نماینده «خمینی‌شهر» در مجلس گفته در این پرونده «اصلا معلوم نیست تجاوز صورت گرفته باشد» و «اسلام به ما دستور داده است که حق ندارید اخبار تجاوز را پخش کنید.»

آقای ابطحی با پافشاری بر موضع خود این موضوع را مطرح کرده که «یعنی بچه کوچک را به طرق مختلف نمی‌شود رفع بکارت کرد؟ فقط باید تعرض جنسی صورت گرفته باشد؟»

وی در واکنش به این مطلب که این دختربچه افغان پس از تجاوز دچار خون‌ریزی شده هم گفته «هرچیزی وارد بشود خونریزی ایجاد می‌کند، من نباید این‌ها را رسانه‌ای کنم، اگر بر اساس ورود «شیشه پپسی» بوده باشد چه؟»

ابطحی که عضو «جبهه پایداری» است پیش‌تر در نامه‌ای خواستار برکناری رئیس سازمان اورژانس اجتماعی کشور به خاطر تائید خبر این تجاوز شده بود.

وی در نامه خود از انوشیروان محسنی بندپی، رئیس سازمان بهزیستی کل کشور، خواسته بود که رئیس اورژانس اجتماعی کشور را از کار برکنار کند.

این در حالی است که احمد شجاعی رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور اعلام کرده که «در آزمایشات انجام شده موضوع تجاوز به دختر افغانستانی در خمینی‌شهر اصفهان تایید شده است.»

 ۹ خرداد امسال دختر بچه ۵ ساله افغان در شهرستان خمینی شهر توسط مردی ربوده شد و در یک خرابه نزدیک منزل این دختر بچه مورد تجاوز جنسی قرار گرفته و رها شده بود.

مرد متجاور بلافاصله از محل متواری و دختر بچه توسط یک رهگذر به خانواده ‌ تحویل داده شد که انتشار خبر این موضوع با جنجال‌های فراوانی در ایران همراه شد.
مرجع: پانا

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.