کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

بتکلیا مطرح کرد:

بازار مسکن درگیر تنش‌های قیمتی نخواهد شد/ حواشی برجام تنشی به نرخها وارد نمی‌کند

خانه ملت , 21 ارديبهشت 1397 ساعت 10:28


اسکان نیوز:  یوناتن بت‌کلیا با اشاره به خروج آمریکا از برجام، گفت: خروج آمریکا از برجام تاثیری در بازارهای ما نداشته و به آشفتگی قیمت‌ها منجر نمی‌شود.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، با بیان این‌که وضعیت نابه‌سامان بازار مسکن متاثر از مولفه‌هایی همچون کمبود واحد مسکونی است، افزود: خروج آمریکا از توافق برجام به رشد قیمت مسکن و نابه سامانی قیمت‌ها نمی‌انجامد.

مهمتر از آمریکا در توافق برجام متعهد بودن اتحادیه اروپا است

نماینده مسیحیان آشوری و کلدانی در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر این‌که مهم‌تر از آمریکا در توافق برجام متعهد بودن اتحادیه اروپا است، تصریح کرد: با توجه به حمایت اتحادیه اروپا و بسیاری از کشورها از برجام و اعتقاد آن‌ها به پایبندی ایران در این توافق هیچ خللی در اقتصاد ایران رخ نخواهد داد.

وی با بیان این‌که اکنون زمان توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی و همچنین حمایت از کالای ایرانی است، گفت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری به طور حتم این بار نیز ایران از تحریم های ظالمانه و رفتارهای خصمانه با پیروزی خارج خواهد شد.

بازار مسکن مسیر خود به سمت ثبات نرخ‌ها را در پیش گرفته است

بت‌کلیا با تاکید بر ضرورت برخورد با هر نوع رفتاری که به بروز تنش در بازار و التهاب قیمتی در آن می‌شود، افزود: اگر اظهارنظرهای منفی صورت نگیرد بازار ما به هیچ وجه درگیر تنش‌های قیمتی نخواهد شد.

وی ادامه داد: بازار مسکن مسیر خود به سمت بهبود قیمت‌ها و ثبات نرخی را در پیش گرفته و به طور حتم این مسیر با توفیق طی خواهد شد.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس به ویژه کمیسیون عمران آن برنامه مشخصی برای حوزه مسکن در جهت تامین مسکن اقشار آسیب‌پذیر داشته که با این اوصاف ضرورت دارد این برنامه هر چه سریع تر به مرحله اجرا از سوی دولت برسد.
 


کد مطلب: 10332

آدرس مطلب :
http://www.eskannews.com/news/10332/بازار-مسکن-درگیر-تنش-های-قیمتی-نخواهد-حواشی-برجام-تنشی-نرخها-وارد-نمی-کند

اسکان
  http://www.eskannews.com