فرماندار اروميه:

تلاش‌ها برای احیا دریاچه ارومیه کافی نبوده است

تلاش‌ها برای احیا دریاچه ارومیه کافی نبوده است
فرماندار اروميه گفت: تاکنون تلاش برای احیا دریاچه ارومیه کافی نبوده است.
سه شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷
ساعت ۱۴:۳۹
کد مطلب: ۱۰۲۶۸
Share
اسکان نيوز: عباس حسن‌خانی در مراسم نکوداشت مقام معلم، گفت: تلاش‌های بسياری برای احيا درياچه اروميه صورت گرفته كه اگر انجام نمی‌شد، امروز درياچه‌ای وجود نداشت ولی با این وجود هنوز این تلاش‌ها کافی نیست.

فرماندار اروميه اعتماد جامعه به فرهنگيان را يك سرمايه اجتماعی گرانقدر برای كشور دانسته و افزود: آموزش و پرورش و پليس همواره مورد اعتماد مردم هستند.

حسن‌خانی با ابراز تاسف از غفلت در توجه به استعدادهای جوانان، خاطرنشان كرد: نبايد دانش آموزان و جوانان را دست كم گرفت و بايد از استعداد آن‌ها در حوزه‌های كارآفرينی حمايت كرد.

فرماندار اروميه نظام اداری كشور را فربه و تنبل توصيف كرده و يادآور شد: دولتها امروز در تمام امور دخالت نداشته و وظيفه اصلی آن‌ها تسهيل‌سازی امور و تامين زيرساخت‌ها و امنيت است.

وي با تاكيد بر ايجاد اين ذهنيت در دانش آموزان كه پشت ميزنشينی يك هدف نيست، تصريح كرد: اگر ابتكار، خلاقيت و نوآوری در دانش آموزان تقويت شود، كشور پيشرفت خواهد كرد.

حسن‌خانی با اعلام اين‌كه اميد جامعه و شهروندان به نظام آموزشي است، افزود: رفع برخي از مشكلات می‌تواند توسط نهاد آموزش و پرورش صورت گيرد.

فرماندار اروميه در پايان، سرمايه‌گذاری در حوزه آموزش و پرورش را ضروری دانسته و گفت: كارآمدي نهاد آموزش و پرورش بايد به كليت دولت منتقل شود.
 
مرجع: ایسنا

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.